Csapatkép VON POLL IMMOBILIEN Frankfurt Sachsenhausen

Önálló ingatlantanácsadó (f/m/d) Frankfurt am Main - Sachsenhausen

Elősítheted csapatunkat

Szabadúszó ingatlan-tanácsadó (f/m/d)

Frankfurt am Main - Sachsenhausen

Az Ön feladatai:

  • Szakmai tapasztalattal rendelkezik értékesítésben, ideális esetben az ingatlanszektorban, jó regionális hálózattal és alapos piaci ismeretekkel.
  • Egyértelmű értékesítési tehetséggel, erős akvizíciós készséggel, kitartással és határozottsággal rendelkezel.
  • Egyaránt jellemző rád az önálló és a csapatorientált munkavégzés.
  • Egy nagyon jó kommunikációs készséggel rendelkezel, amely igényes, kulturált és magabiztos fellépéssel párosul.
  • Nagyfokú ügyfélközpontúsággal rendelkezel, és élvezed, hogy szakmai tanácsokkal látod el a tulajdonosokat és az érdeklődőket.

A profilod:

  • Igazad az ingatlanok megszerzése és értékesítése.
  • Ön értékeli az ingatlanokat, informatív prezentációkat készít, optimális marketingstratégiákat dolgoz ki és megtekintéseket végez.
  • Tanácsot ad és támogatja ügyfeleit a kezdeti kapcsolatfelvételtől az értékesítés utáni szolgáltatásig.
  • A megfelelő hálózat és adatbázis fenntartásáért felel.
  • A sokoldalú értékesítési és marketingeszközeink ideális támogatást nyújtanak Önnek az ingatlanok értékesítésében.
  • Elismert márkánk és az egész Európára kiterjedő hálózatunk hozzáférést biztosít Önnek a potenciális ügyfelekhez és a kiváló minőségű ingatlanokhoz.

Miért mi?

  • Hagyomány- és értéktudatos, erős márkával rendelkező ingatlanügynökség, amely átlagon felüli eredményességgel rendelkezik, és alapítása óta egészséges, de átlagon felüli növekedési pályán van, növekedés
  • A VON POLL IMMOBILIEN emellett Európa egyik legismertebb és leggyorsabban növekvő ingatlanügynöki cége
  • Képzés és továbbképzés a belső képzési akadémián, különböző továbbképzések és minősítések lehetőségével
  • Coaching az indulási szakaszban elméletben, gyakorlatban és szervezésben

Az Ön kapcsolattartója érdeklődés esetén

  • Burek Imre úr (HR vezető)
  • Kulcsszó: Önálló ingatlantanácsadó (f/m/d) Frankfurt am Main - Sachsenhausen
  • Email: [email protected]
  • Telefon / WhatsApp: 0162 - 17 60 824
Kapcsolattartó Burek Imre

Több mint 400 üzletünkkel és több mint 1500 munkatársunkkal Európa egyik legnagyobb brókercégének számítunk, és folyamatosan bővülünk. Kihívást jelentő, izgalmas munkát keres? Mi maximális lehetőséget kínálunk Önnek az elképzeléseinek megfelelő karrierútra. Ön felelősséget szeretne vállalni az eredményeiért, és egy olyan munkaadóra vágyik, amely a megfelelő értékeket képviseli. Gondolatainkat és cselekedeteinket olyan elvek vezérlik, amelyeket a bizalom, a tisztelet, az előrelátás és a megbecsülés jellemez.

Johann Sandberg
Gutzkowstraße 50 / Schweizer Platz
60594 Frankfurt am Main
Ingatlanajánlatok
Nyitvatartási idő
Hétfő 09:00 - 18:00
Kedd 09:00 - 18:00
Szerda 09:00 - 18:00
Csütörtök 09:00 - 18:00
Péntek 09:00 - 18:00
Szombat 10:00 - 15:00
Impresszum

Herr Johann Sandberg

T: +49 (0)69 - 27 31 56 48 - 0
F: +49 (0)69 - 26 91 57 11
E: [email protected]

Irány a bolt!
Invalid Input
Bitte geben Sie Ihre E-Mail Adresse richtig ein.
Bitte geben Sie Ihren Vornamen an.
Bitte geben Sie Ihren Nachnamen an.
Dieses Feld muss ausgefüllt werden
Sie müssen sich mit der Einwilligung einverstanden erklären.